Porce novinek ze světa Dáme jídlo
Zpět na výpis novinek

Hezký den, naši kurýři,

v prvé řadě bychom vám chtěli velice poděkovat za vaši výbornou práci, kterou každý den vykonáváte v ulicích našich měst.

DOPORUČTE SVÉHO KAMARÁDA A ZÍSKEJTE OBA BONUS!
Stále probíhá akce s názvem Doporučte svého kamaráda a získejte oba bonus až 3 000 Kč. Každý kurýr má ve své aplikaci unikátní odkaz, který stačí zkopírovat a poslat tomu, koho chce doporučit. Poté stačí odkaz otevřít, dokončit registraci a bonus je váš. Děkujeme všem, kteří se do akce zapojili!
ZJISTIT VÍCE
 

 

OBLEČENÍ PRO KURÝRY
Chceme pro vás zajistit maximální komfort a pohodlí i za chladných podmínek, a proto bychom vám rádi připomněli, že máte možnost si u svých team leaderů vyzvednout teplejší oblečení, zejména bundy a čepice. Taktéž si můžete vyměnit opotřebované oblečení a vybavení za nové. Pro tyto účely kontaktujte prosím svého team leadera.
 

 

ČASTÉ OTÁZKY A ODPOVĚDI
V sekci FAQ na kurýrním webu najdete nejčastější otázky a odpovědi nejen k rozvozovým otázkám. Tento seznam neustále aktualizujeme a přidáváme další otázky a odpovědi, které vás napadají. Pokud máte také nějaký dotaz, který v sekci není, kontaktujte nás.
ZEPTAT SE
 

 

PROBĚHL WORKSHOP KURÝRŮ A DISPEČINKU
V září proběhl workshop kurýrů a dispečinku, kdy měli zástupci kurýrů a flotil možnost zeptat se dispečinku na palčivé otázky a probrat témata, která aktuálně řeší. Z workshopu si odnášíme několik bodů, které bychom rádi vylepšili/napravili (např. kompenzace a pauzy). Na těchto bodech nyní intenzivně pracujeme. A protože vnímáme workshop jako přínosný, budeme tento workshop pravidelně opakovat. Pokud budete mít i vy nějaké téma, které by bylo vhodné na workshopu řešit, obraťte se prosím na svého team leadera.
 

 

PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLUPRÁCI

Na závěr bychom vám všem rádi poděkovali za spolupráci a za přízeň, kterou k nám chováte. Vážíme si odvedené práce a nasloucháme vaší zpětné vazbě. Zvláštní poděkování si zaslouží kurýři doručující objednávky na kole, kteří i přes aktuální počasí vyráží do ulic a jsou hrdiny svých měst. Děkujeme za spolupráci.

Zpětnou vazbu nám můžete nechat v rámci anonymního dotazníku, který Vám pravidelně chodí do aplikace. Pokud jste dotazník ještě nevyplnili, můžete ho vyplnit níže.

VYPLNIT DOTAZNÍK
Tým Dáme jídlo
#damejidlo #myjsmedamejidlo